2011 Liepos 18

Po pakartotino tyrimo VMVT pripažino – „Smetoniškoje“ giroje saldiklių nebuvo

veidas.lt

Nustebome, kai sužinojome apie tokius rezultatus. Kaip galima rasti giroje ingredientų, kurių mes nenaudojame? Buvome įsitikinę, kad įsivėlė klaida, todėl prašėme atlikti pakartotinus tyrimus ir neskubėti viešinti šios informacijos, tačiau VMVT savo tyrimo rezultatais neabejojo“, – prisimena „Smetonišką“ girą gaminančios bendrovės „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Vytautas Meištas.

Norėdama įsitikinti, ar tyrimuose neįsivėlė klaida, bendrovė „Volfas Engelman“ užsakė naują tyrimą tame pačiame institute. Laboratorijai buvo perduoti 4 giros buteliai: du iš jų buvo iš uždraustos realizuoti partijos, du – iš kitos. Nuo visų butelių buvo nuplėštos etiketės, užrašyti tik numeriai. Tyrimo rezultatas – jokių saldiklių nėra.

Kai gavome šiuos rezultatus, pagalvojome, kad vieno iš tyrimų duomenys yra klaidingi, todėl papildomus tyrimus užsakėme akredituotoje Estijos „Health Board Tartu“ laboratorijoje. Rezultatai buvo toks pat – jokių saldiklių nėra. Tuomet jau buvome visiškai tikri, kad balandžio mėnesį VMVT suklydo. Tai žinodami prašėme atlikti pakartotinus tyrimus ir ėmėmės veiksmų, kad draudimas realizuoti girą būtų atšauktas. Turėjome apginti gerą produkto vardą ir įrodyti vartotojams, kad mūsų gaminamas produktas yra kokybiškas“, – sako V. Meištas.

Jis įsitikinęs, kad šis incidentas padarė didelę žalą „Smetoniškos“ giros prekiniam ženklui ir reputacijai. „Volfas Engelman“ dar neapsisprendė, ar kreipsis į teismą ir reikalaus žalos atlyginimo.

Noriu tikėti, kad VMVT supranta, kad jų klaida mums padarė labai daug žalos, jog buvo pakenkta geram produktui įvaizdžiui, reputacijai. Visi žinome, kad reputaciją sugriauti galima labai lengvai ir greitai, tačiau atstatyti ją sunku ir laiko reikia kur kas daugiau. Labai tikiuosi, kad VMVT, pripažinusi padarytą klaidą, informuos apie tai ir vartotojus, kurie buvo suklaidinti. Šis žingsnis padėtų bent šiek tiek sumažinti produktui padaryta žalą, – kalbėjo „Volfas Engelman“ generalinis direktorius. – Žinoma, suklysti gali visi, kontroliuojančių valstybinių institucijų darbuotojai – ne išimtis, tačiau nepateisinama yra tai, jog neįsitikinus tyrimų patikimumu skubama juos viešinti. Tai daro didelę žalą verslui, klaidina vartotojus, taip pat didina nepasitikėjimą pačia tarnyba“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...