Gruzija
Seimas, smerkdamas visas agresijos formas, įskaitant ginkluotą užpuolimą ir įsiveržimą į kitos valstybės teritoriją, kitos valstybės teritorijos bombardavimą, jos okupaciją ir aneksiją, priėmė Seimo rezoliuciją „Dėl situacijos Gruzijoje“. Už tai, kad ši rezoliucija būtų priimta be pataisų balsavo 55 Seimo nariai, prieš – 9, susilaikė 23.
Kaip teigiama rezoliucijoje, Seimas besitęsiantį Rusijos ginkluotųjų pajėgų buvimą Gruzijos teritorijoje bei marionetinių režimų veiklą Abchazijoje ir Pietų Osetijoje vertina kaip atitinkamų Gruzijos teritorijos dalių neteisėtą okupaciją, kuri yra sunkus bendrosios tarptautinės teisės imperatyvinės normos nustatyto tarptautinio įsipareigojimo nenaudoti jėgos ir negrasinti ja pažeidimas.
Rezoliucija pareiškiama, kad atkuriant taiką ir saugumą Rusijos ir Gruzijos konflikto zonoje turi būti vadovaujamasi šiais svarbiausiais principais: Rusijos ginkluotųjų pajėgų išvedimas iš okupuotų Gruzijos teritorijos dalių, okupuotoje Gruzijos teritorijoje veikiančių pseudovalstybinių marionetinių darinių nepripažinimas, jėgos ir kitokios prievartos nenaudojimas, saugus pabėgėlių ir perkeltųjų asmenų grįžimas į namus, Gruzijos jurisdikcijos atkūrimas Abchazijoje ir Pietų Osetijoje, jos konstituciją atitinkančio ir patrauklaus vietos gyventojams autonomijos ir savivaldos modelio įdiegimas šiuose regionuose, demokratijos, teisinės valstybės, pagarbos žmogaus teisėms ir laisvėms principų užtikrinimas visoje Gruzijos teritorijoje, platus tarptautinės bendrijos ir tarptautinių organizacijų dalyvavimas remiant šių principų įgyvendinimą.
Priimta rezoliucija taip pat raginama abi konflikto šalis sudaryti sąlygas dialogui, vykdant įsipareigojimus pagal 2008 m. rugpjūčio 12 d. paliaubų susitarimą ir susilaikant nuo veiksmų, eskaluojančių konfliktą bei atitolinančių taikų ir atitinkantį tarptautinę teisę konflikto sprendimą.